Chady Forever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chady Forever

Za swe fanowe Chady!!!
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zahwalnica=((

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
(=PoNcHiTa_VoNuCkErMaNn=)

(=PoNcHiTa_VoNuCkErMaNn=)


Ženski Broj poruka : 4
Godina : 29
Lokacija : Sa Ukermanom negde daleko...daleko od lepih decaka i dewojaka...gde smo JEDINI jedno za drugo...:)))
Datum upisa : 07.03.2009

Zahwalnica=(( Empty
PočaljiNaslov: Zahwalnica=((   Zahwalnica=(( Icon_minitimeNed 15 Mar 2009, 21:42

No hay palabras para decir adios, pero en la vida he aprendido que aunque vivamos en un mundo material, nuestra esencia es espiritu y no tiene principio ni fin, nunca muere... De la misma forma que los mensajes, los suenos y el amor que mandamos al universo quedando escritos en la eternidad, y nadie, nunca, los podra borrar...

Gracias por compartir y formar parte de mi vida... Eres parte fundamental de mi historia: ayer, ahora y siempre cambiaste mi vida... Gracias a ti que estas leyendo esto, por ser parte de este sueno, gracias por cada sonrisa, por cada lagrima, por cada sueno sembrado, por cada tropiezo, por cada sueno roto, por cada vez que me tomaste de la mano y pude sallir adelante, gracias por tu amor, gracias por tu apoyo, gracias por ensenarme que es la magia, y gracias por demostrarme que los suenos se hacen realidad.

Toda esta historia me la llevo tatuada en mi alma.

Gracias Dios por ponerme donde debo estar en el momento indiciado. Sigo tu mano.


NEMA RECI DA VAM KAZEM ZBOGOM...ALI U ZIVOTU SAM NAUCILA I AKO ZIVIMO U MATERIJALNOM SVETU...NASA SUSTINA JE DUH I NEMA POCETKA I NEMA KRAJA...NIKADA NE UMIRE..NA ISTI NACIN NA KOJI SE PORUKA...SNA I LJUBAVI KOJU SALJEMO U SVEMIR..BICE ZAPISANA ZAUVEK I NIKO JE NECE IZBRISATI...
HVALA VAM ZATO STO STE BILI DEO MOG ZIVOTA..OVO SU OSNOVNI DELOVI MOJE ISTORIJE..:JUCE,DANAS I UVKEK..SI PROMENIO MOJ ZIVOT..HVALA TEBI KO CITA OVO.POSTO JE BIO DEO OVOG SNA,HVALA ZA SVAKI OSMEH,ZA SVAKU SUZU,ZA SVAKI SAN,ZA SVAKI IZLET,ZA SVAKI RAZBIJENI SAN,ZA SVAKI PUT KADA SI ME UZEO ZA RUKU I MOGAO ICI DALJE.HVALA ZA TVOJU LJUBAV,HVALA ZA TVOJU PODRSKU,HVALA ZATO STO SI ME NAUCIO STA JE MAGIA....I HVALA ZATO STO SI MI DOKAZAO DA SU SNOVI STVARNOST
SVA OVA ISTORIJA DOVELA JE NA MOJU DUSU...
HVALA BOGU ZATO STO ME JE STAVIO GDE TREBA DA BUDEM...U OVOM MOMENTU..........
CUVAJ VASE RUKE
Nazad na vrh Ići dole
http://rebeldesdedulserbia.bestforumpro.com
kalina_y_christian
admin
admin
kalina_y_christian


Ženski Broj poruka : 330
Godina : 30
Lokacija : with pollito!!!!
Datum upisa : 04.02.2009

Zahwalnica=(( Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahwalnica=((   Zahwalnica=(( Icon_minitimeNed 15 Mar 2009, 21:46

=( =( =(
Nazad na vrh Ići dole
http://alexanderrybaknor.adoforum.net
*Mi Pollito bb*

*Mi Pollito bb*


Ženski Broj poruka : 61
Godina : 30
Lokacija : Con Chris i Dul!
Datum upisa : 15.03.2009

Zahwalnica=(( Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahwalnica=((   Zahwalnica=(( Icon_minitimeNed 15 Mar 2009, 21:47

Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandra

Aleksandra


Broj poruka : 5
Godina : 31
Datum upisa : 16.03.2009

Zahwalnica=(( Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahwalnica=((   Zahwalnica=(( Icon_minitimeUto 17 Mar 2009, 17:31

:'(
Nazad na vrh Ići dole
kalina_y_christian
admin
admin
kalina_y_christian


Ženski Broj poruka : 330
Godina : 30
Lokacija : with pollito!!!!
Datum upisa : 04.02.2009

Zahwalnica=(( Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahwalnica=((   Zahwalnica=(( Icon_minitimeUto 17 Mar 2009, 21:15

bash je tuzna poruka...=(
Nazad na vrh Ići dole
http://alexanderrybaknor.adoforum.net
Sponsored content





Zahwalnica=(( Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahwalnica=((   Zahwalnica=(( Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zahwalnica=((
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» zahwalnica chrisa i maite

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Chady Forever :: Dulce Maria Espinoza Savinon :: Novosti-
Skoči na: